
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż w tut. Ośrodku działa Punkt informacyjno-konsultacyjny, z którego mogą skorzystać mieszkańcy Gminy Biskupice. Punkt działa wg poniższej rozpiski:
PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY
Konsultacje psychologiczne
mgr Beata Fotomajczyk
piątek od godz. 8:00 do godz. 13:00
Konsultacje z terapeutą uzależnień
mgr Anna Nowak-Bałchan
poniedziałek od godz. 14:00 do godz. 17:00
wtorek od godz. 15:00 do godz. 17:00
Konsultacje prawne
mgr Wiesław Wojcieszak
wtorek od godz. 9:00 do godz. 11:00
czwartek od godz. 9:00 do godz. 11:30
Konsultacje socjalne
pracownicy socjalni:
mgr Mariola Kożuch
Anna Kucharska
Katarzyna Rajca
mgr Agnieszka Noga
mgr Ewelina Pawlik
poniedziałek od godz. 14:00 do godz. 17:00
czwartek od godz. 14:00 do godz. 15:30
konsultacje po wcześniejszym umówieniu telefonicznym:
/12/ 284-09-23 lub /12/ 250-65-11


