Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż w tut. Ośrodku działa Punkt informacyjno-konsultacyjny, z którego mogą skorzystać mieszkańcy Gminy Biskupice. Punkt działa wg poniższej rozpiski:

 

PUNKT  INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

 

Konsultacje psychologiczne

mgr Beata Fotomajczyk 

piątek od godz. 8:00 do godz. 13:00

Konsultacje z terapeutą uzależnień

mgr Anna Nowak-Bałchan

poniedziałek od godz. 14:00 do godz. 17:00

wtorek od godz. 15:00 do godz. 17:00

Konsultacje prawne

mgr Wiesław Wojcieszak

wtorek od godz. 9:00 do godz. 11:00

czwartek od godz. 9:00 do godz. 11:30

Konsultacje socjalne

pracownicy socjalni:

mgr Mariola Kożuch

Anna Kucharska

Katarzyna Rajca

mgr Agnieszka Noga

mgr Ewelina Pawlik

 

poniedziałek od godz. 14:00 do godz. 17:00

czwartek od godz. 14:00 do godz. 15:30

 

konsultacje po wcześniejszym umówieniu telefonicznym:

/12/  284-09-23 lub /12/ 250-65-11