Home

Aktualności

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Wszystkie strony

 

Informacja

 

 plakat npp i npo - p.wielicki

 

Notka Informacyjna


 

Informacja

 logo1

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

W młodości POWER!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 realizowany przez Stowarzyszenie PROREW (Lider) i FUNDACJA ”EFEKT MOTYLA” (Partner)

Oś priorytetowa: I. Osoby młode na rynku pracy,  Działanie: 1.2 Wsparcie osób młodych
na regionalnym rynku pracy-projekty konkursowe, Poddziałanie: 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

NR PROJEKTU: POWR.01.02.01-12-0104/19

Okres realizacji projektu: 01.06.2019 r. – 30.11.2020 r.

Czytaj więcej....


Informacja

 

Poszukuję pracownika

na stanowisko asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – ( umowa zlecenia )

Wymagania :

  1. osoba posiadająca dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej,

  2. osoba z wykształceniem przynajmniej średnim posiadająca, co najmniej roczne , udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym,

Usługi asystenta w szczególności polegać będą na pomocy asystenta pełnoletnim osobom niepełnosprawnym ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności w wykonywaniu codziennych czynności oraz rzeczywistego i skutecznego włączenia osób niepełnosprawnych w życie społeczności lokalnej.

Termin zgłoszenia do dnia 18.10.2019r

 


Informacja

 

Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju z przyjemnością informuje, że od dnia 30 sierpnia 2019r Fundacja będzie prowadzić bezpłatne doradztwo z zakresu technologii wspomagających osoby niewidome i słabowidzące zamieszkujące na terenie Krakowa i aglomeracji Krakowskiej.

Od 30.08.2019r mieszkańcy Krakowa oraz aglomeracji krakowskiej z dysfunkcją wzroku będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa oraz oferty szkoleniowej z zakresu obsługi komputeraz oraz sprzętu i oprogramowania specjalistycznego przeznaczonego dla osbób z dysfunkcją wzroku. Jeżeli chcesz nauczyć się korzystać z komputera, telefonu, czytnika książek, czytnka ekranu lub innego urządzenia dedykowanego dla osób z dysfunkcją wzroku zapraszamy do Nas. Chcesz podszkolić się w obsłudze komputera? Masz jakiś problem, którego nie umiesz rozwiązać? A może po prostu chcesz porozmawiać o dostępnych na rynku rozwiązaniach. Dla każdej osoby podchodzimy z empatią, indywidualnie, bo wiemy, że każdy jest inny i ma inne potrzeby oraz możliwości. Konsultacje prowadzimy indywidualnie oraz bez limitu czasu (oczywiście, jeżeli chcesz możesz zabrać kogoś dla towarzystwa).

Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców w każdy piątek miesiąca w godzinach od 10:00 do 13:30 oraz do 11 września do 11 października w każdą środę od 17:00 do 20:00 w Centrum Obywatelskim w Krakowie (Stadion Miesjki ul. Reymonta 20, wejście LE, I piętro sala 1W038 (przejście przez 1W039).

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów 578 599 703 lub 662 594 011 lub wysłać wiadomość e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby przyjść osobiście i umówić się (oczywiście w miarę wolnych miejsc, jeżeli możemy do pomagamy "od ręki"). Korzystnie z doradztwa jest bezpłatne. Punkt doradztwa prowadzi Fundacja, a porad udzielają tylko informatycy - specjaliści z uprawnieniami OKE w zakresie prowadzenia szkoleń osób niewidomych. 


 Informacja

 

W MARR S.A. trwa nabór do projektu „ Dobry Czas na Adaptację do Zmian”, który dedykowany jest dla osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego, które należą do co najmniej jednej z grup :

- zostały zwolnione w ciągu 6 miesięcy z przyczyn niedotyczących pracownika
- są przewidziane lub zagrożone zwolnieniem
- odchodzą z rolnictwa ( rolnicy posiadający gospodarstwo rolne o powierzchni powyżej 2ha i członkowie ich rodzin).

W ramach projektu oferujemy wsparcie w postaci:

- wsparcie doradcze i szkoleniowe
- staż zawodowy
- szkolenia specjalistyczne
- założenie działalności gospodarczej ( wniosek rekrutacyjny do 31.07.2019 r.)

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w projekcie znajdują się na stronie www.marr.pl  ( oferta MARR )  a także pod telefonem 12  617 99 54.

Zapraszamy również do Powiatowego Punktu Informacyjnego w Wieliczce przy ul. Asnyka 6c/ 5 tel.12 617 99 89, 785 056 878!!!

 


 Informacja

500

Program "Rodzina 500+" jest finansowym fundamentem wsparcia rodzin. Program wszedł w życie 1 kwietnia 2016 roku i przyczynił się do znacznej poprawy sytuacji materialnej rodzin, wzmocnił je i nadał należny priorytet. W 2015 roku łączne wydatki budżetu państwa na rzecz rodzin wyniosły 1,78 proc. Produktu Krajowego Brutto. W 2017 roku wyniosły one już 3,11 proc. PKB. Jest to wzrost o 75 proc.

Program Rodzina 500+ realizuje trzy podstawowe cele: wpływa na wzrost liczby urodzeń (współczynnik dzietności wzrósł z 1,29 w 2015 roku do 1,45 w 2017 roku) ogranicza ubóstwo, w szczególności wśród dzieci (w latach 2015-2017 ubóstwo skrajne spadło z 6,5 do 4,3 proc.) oraz stanowi inwestycję w rodzinę.

NOWY OKRES ŚWIADCZENIOWY 2019/2021

OD 1 LIPCA 2019 R. NOWE ZASADY PROGRAMU „RODZINA 500+”.

czytaj więcej...


Informacja

 

Przycisk Sieci Życia – Krajowy Sztab Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej

Krajowy Sztab Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej oferuje możliwość korzystania z działań prowadzonej przez sztab Sieci Życia.

Sieć Życia jest to rozwiązanie umożliwiające w sytuacji bezpośredniego zagrożenia (np. zawał serca, atak astmy, czy napad), poprzez wciśnięcie przycisku uruchomić automatyczne, natychmiastowe wezwanie pomocy.

Z sieci naszej można korzystać przy pomocy komórkowego lub stacjonarnego aparatu telefonicznego. Można też wykorzystywać do tego celu profesjonalne centrale alarmowe, a także występujące na rynku różne urządzenia dedykowane dla seniorów (różnego rodzaju opaski z przyciskiem SOS, centralki itp.).

Z przycisku Sieci Życia® w telefonie korzysta się bezpłatnie. Nasze działania utrzymujemy ze składek członkowskich, wysokość składek jest dobrowolnie deklarowana przez użytkowników sieci.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.ratownictwo.org

 przycisk

 


 

Informacja

 

 

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego
Wincentego Pola 20a, 32-020 Wieliczka
Telefon: 505 006 665


W Wieliczce powstało miejsce, w którym każda dorosła osoba, która przeżywa kryzys psychiczny może bezpłatnie uzyskać wsparcie psychologiczne, społeczne oraz psychiatryczne. Wystarczy, że zamieszkuje jedną z gmin powiatu wielickiego (Gdów, Biskupice, Niepołomice, Kłaj oraz Wieliczka).

czytaj więcej...


 

Informacja

 

ulotka

czytaj więcej...


Informacja

 

ALERT - „ZIMA”

 

Ze względu na zbliżający się okres zimy i perspektywy występowania trudnych warunków atmosferycznych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach zwraca się z Apelem do mieszkańców Gminy Biskupice, lokalnych instytucji i organizacji pozarządowych o zwrócenie szczególnej uwagi na sytuację naszych mieszkańców ( osób, rodzin) będących w podeszłym wieku, samotnych ubogich przewlekle chorych, niepełnosprawnych, bezdomnych - co do których niezbędne jest uruchomienie pomocy opiekuńczej lub instytucjonalnej ze względu na ich trudną sytuację oraz niezaradność życiową.

Prosimy także zwrócenie uwagi na sytuację osób będących w stanie zagrożenia życia ze względu na spożycie alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych - w ramach wzajemnych sąsiedzkich relacji a także realizacji zadań ustawowych.

 

W razie powzięcia informacji o środowiskach wymagających interwencji , pomocy lub opieki prosimy o kontakt z instytucjami;

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach; tel; 12 250-65-11.

Praktyka Lekarzy Rodzinnych w Trąbkach; 12  250-06-70

Przychodnia Lekarska Diamed Trąbki 430, tel. 12  346 -12- 90

Policja; 12  250-40-07

Pogotowie Ratunkowe nr alarmowy; 112


Informacja

 

plakat-tarn centr kadr bia-gosp-2-1

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Tarnowskie Centrum Kadr Białej Gospodarki”


Centrum Edukacji SIGMA Sp. z o.o. wraz z Partnerem, zaprasza do udziału w projekcie Tarnowskie Centrum Kadr Białej Gospodarki realizowanego w ramach Działania 10.02, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Projekt realizowany jest w okresie od 01.01.2017 - 31.12.2018.

W ramach projektu możesz skorzystać z:

  • 4 – miesięcznego płatnego stażu zawodowego (1200 zł brutto/osobę)
  • Zwrotu kosztów dojazdu na staż (100 zł/ m-c dla uczestnika)
  • Szkolenia w zakresie kompetencji kluczowych tj.:
      - prawo jazdy kat. B,
      - w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych,
      - kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • Warsztatów z zakresu makijażu i stylizacji paznokci.
  • Doradztwa zawodowego (gdzie wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci stworzyć m.in. Twój indywidualny plan ścieżki zawodowej)

Do projektu zapraszamy uczniów szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne, publiczne i niepubliczne szkoły ponadgimnazjalne lub placówki systemu oświaty prowadzące kształcenie zawodowe, a w szczególności obecnych jak i nowych słuchaczy CE SIGMA TARNÓW.


Zgłoś się już teraz – rekrutacja trwa! Aby dowiedzieć się, jak dołączyć do projektu skontaktuj się z CE SIGMA :
Tel. 730 130 855
https://www.facebook.com/ce.sigma/

 

 Informacja

komp plakat -a2 15 02 2014-732x1024

Fundacja Wspierania Rozwoju Społecznego Leonardo zaprasza mieszkańców woj. małopolskiego spełniających poniższe kryteria do udziału w projekcie pn. Aktywni – Kompetentni – Samodzielni.

czytaj więcej...

 


Informacja

 

Dzięki 500 plus

500

Założenie było takie, że program „Rodzina 500 plus” ma pomóc realizować marzenia dzieci i ułatwić rodzinom codzienne życie. Dzięki temu finansowemu wsparciu więcej dzieci będzie uczestniczyć w zajęciach dodatkowych. Teraz, gdy zaczynają się wakacje, wiele rodzin – może po raz pierwszy – przekona się, czym jest wspólny rodzinny wypoczynek.

Zachęcamy do obejrzenia filmów przygotowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które przedstawiają kilka historii o tym, jak bardzo pomocne okazują się środki z programu.

 

więcej...

 


 

Informacja

 

500Od dnia 1 kwietnia 2016r. rodzice i  opiekunowie prawni i faktyczni dziecka będą otrzymywać świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł co miesiąc na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Rodziny, w których dochód nie przekracza netto 800 zł na osobę lub 1200 zł (w rodzinach wychowujących niepełnosprawne dziecko) - otrzymają 500 zł również na pierwsze lub jedyne dziecko.

Wnioski można składać od 1 kwietnia 2016r. tj. od momentu startu programu. Jeśli wniosek zostanie złożony w ciągu pierwszych 3 miesięcy, rodzice dostaną wyrównanie wstecz od 1 kwietnia. Do programu będzie można dołączyć w dowolnym momencie.

czytaj więcej...

 


 

Rodzina 500+

 

500

W dniu 17 lutego 2016 r. w Dzienniku Ustaw opublikowana została ustawa z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, określająca założenia i procedury programu „Rodzina 500+”. Składanie wniosków możliwe będzie od 1 kwietnia 2016 r.

 

 

 czytaj więcej

 


 

 


 

 

 

INFORMACJA

W SPRAWIE PRZYJMOWANIA WNIOSKÓWO ŚWIADCZENIA Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO

Od dnia 1 września 2015r. w siedzibie w Trąbkach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biskupicach

rozpoczyna się przyjmowanie wniosków o przyznanie świadczeń

z funduszu alimentacyjnego na okres świadczeniowy 2015/2016.

 więcej tutaj


 

INFORMACJA

W SPRAWIE PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O ZASIŁKI RODZINNE I SPECJALNY

ZASIŁEK OPIEKUŃCZY NA OKRES ZASIŁKOWY 2015/2016:

Od dnia 1 września 2015 r. w siedzibie w Trąbkach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Biskupicach rozpoczyna się przyjmowanie wniosków o przyznanie prawa do zasiłków rodzinnych

i dodatków do tych zasiłków oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego na okres zasiłkowy 2015/2016. 

więcej tutaj


INFORMACJA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bidzwonek-2skupicach informuje o możliwości uczestnictwa w projekcie „Pierwszy dzwonek” mającym na celu wsparcie uczniów z rodzin wielodzietnych 3+ składających się z rodziców, rodzica lub opiekuna prawnego oraz 3 lub więcej dzieci.

Wsparcie przeznaczone jest na dofinansowanie zakupu artykułów edukacyjnych na rok szkolny 2015/16, w tym artykułów szkolnych oraz pomocy dydaktycznych w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.

Pełnoletni uczeń składa deklaracje samodzielnie.

Dochód na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 150% kryterium dochodowego
tj. 684 zł netto.

„Pierwszy dzwonek” dotyczy dzieci zamieszkujących na terenie Gminy Biskupice:


1) dzieci do 18 roku życia

2) pozostających na utrzymaniu rodziców lub rodzica, opiekunów lub opiekuna prawnego dzieci do 24 roku życia, uczących się lub studiujących w trybie studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych, lub

3) pozostających na utrzymaniu rodziców lub rodzica, opiekunów lub opiekuna prawnego dzieci do 25 roku życia, legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby bądź rodziny mogą się zgłaszać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biskupicach z siedzibą w Trąbkach w celu złożenia deklaracji uczestnictwa w projekcie w godzinach:
poniedziałek  09.00-17.00

wtorek, środa, czwartek, piątek  07.30-15.30.

Do deklaracji uczestnictwa w projekcie należy dołączyć następujące dokumenty:
- zaświadczenie o dochodach z zakładu pracy za miesiąc kwiecień 2015
(brutto i netto),

- odcinek renty lub emerytury za miesiąc kwiecień 2015,

- nakaz płatniczy za 2015r.,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności dziecka,

- inne dokumenty potwierdzające uzyskanie dochodów przez członków rodziny,

-zaświadczenie ze szkoły ponadgimnazjalnej potwierdzające kontynuowanie przez dziecko nauki

Ostateczny termin złożenia deklaracji w GOPS to 15 maj 2015r.

W załączniku – Regulamin Programu oraz deklaracja uczestnictwa w projekcie „Pierwszy Dzwonek”

Kierownik GOPS Biskupice
Grażyna Kaszowska

 Regulamin Programu oraz deklaracja uczestnictwa w projekcie „Pierwszy Dzwonek” 

 Dzień Pracownika GOPS

05.12.2014r

 

 dsc6934

 dsc6942

 dsc6943

 dsc6982

 

 


 

 

ALERT   -    „ZIMA”

 

         Ze względu na zbliżający się czas trudnych warunków atmosferycznych  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach  zwraca  się z Apelem do mieszkańców Gminy Biskupice lokalnych instytucji  i organizacji pozarządowych o  zwrócenie szczególnej  uwagi na  sytuację naszych  mieszkańców  ( osób, rodzin)   będących w  podeszłym wieku,   samotnych  ubogich przewlekle chorych, niepełnosprawnych i bezdomnych - co do których niezbędne jest uruchomienie pomocy  opiekuńczej lub instytucjonalnej  ze względu na ich niezaradność życiową. 

         Prosimy  także zwrócenie uwagi na sytuację osób będących w stanie  zagrożenia życia  ze względu na spożycie  alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych - w ramach wzajemnych sąsiedzkich relacji  oraz realizacji zadań ustawowych.

 

 

W razie powzięcia informacji  o   środowiskach wymagających interwencji , pomocy  lub  opieki  prosimy  o kontakt  z instytucjami;

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach:  (12)250-65-11

Praktyka Lekarzy Rodzinnych w Trąbkach:    (12)250-06-70

Przychodnia Lekarska Diamed  Trąbki 430,   (12)346 -12- 90

♦ Policja: (12)250-40-07

Pogotowie Ratunkowe nr alarmowy: 112

 

 

 

 


 

 

RODZINO WSPIERAJĄCA- ZGŁOŚ SIĘ!

Pomoc pod hasłem: „Rodzina- rodzinie”

 

       Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach informuje, że Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z dnia 09 czerwca 2011r. umożliwia nową formę pomocy dla rodzin przeżywających trudności w zakresie opieki i wychowywania dzieci. Są to rodziny wspierające.

 

         Rodzina wspierająca ściśle współpracuje z asystentem rodziny i pracownikiem socjalnym Ośrodka Pomocy Społecznej w przezwyciężaniu problemów w opiece i wychowywaniu dzieci.

 

Funkcję rodziny wspierającej może pełnić rodzina z szeroko rozumianego otoczenia dziecka. Osoby chętne do pełnienia funkcji rodziny wspierającej mogą zgłaszać swoją kandydaturę do Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Biskupicach. Po uzyskaniu pozytywnej opinii Kierownika Ośrodka sporządzonego na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez pracownika socjalnego w miejscu zamieszkania potencjalnej rodziny wspierającej, podpisana zostaje umowa.

 

Pełnienie funkcji rodziny wspierającej jest bezpłatne.

 

 

Zadaniem rodziny wspierającej jest pomoc w zakresie:

 

 - Opieki i wychowywania dzieci a w tym: organizacja czasu wolnego dzieciom, pomoc w nauce.

 - Prowadzenia gospodarstwa domowego: nauka gotowania, dbania o mieszkanie- dom,

    racjonalnego dysponowania budżetem.

 - Kształtowanie i wypełnianie ról społecznych.

 

Rodzina nie może pełnić funkcji Rodziny Wspierającej gdy:

 

 v      Istnieje problem alkoholowy

 v      Nie ma stałego źródła utrzymania

 v      Występują problemy opiekuńczo- wychowawcze z własnymi dziećmi

 v      Członkowi rodziny odebrano lub ograniczono władzę rodzicielską

 v      Członek rodziny nie wywiązuje się z obowiązku alimentacji

 v      Skazano członka rodziny za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego  

 v      Występują zaburzenia lub choroba psychiczna

 

 

Zapraszamy do współpracy rodziny chętne do pomocy rodzinom przeżywającym trudności.

 

 

 


 

 

  MAŁOPOLSKI  PRACOWNIK SOCJALNY ROKU 2014.

 

p905868406

7 listopada 2014 roku podczas konferencji „Mamy MOC Pomagania” przyznano dwa tytuły Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2014.

Nagrodę główną w kategorii;  pracownik socjalny w Ośrodku Pomocy Społecznej  otrzymała;  

Pani JADWIGA TURCHAN - pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biskupicach

 

   Laureatami  konkursu  emitowanego od 2011r. są osoby, które obok wykształcenia i profesjonalizmu odznaczają się na tle innych ponadprzeciętną postawą zaangażowania, wychodzącą poza ramy codziennych obowiązków służbowych.

 

   Dokonując wyboru laureatów Kapituła Konkursowa oceniła między innymi najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w zakresie stosowania metodyki pracy socjalnej, odwagę samodzielnego działania i chęć niesienia pomocy innym.  

 

   Tegoroczną odsłonę konkursu zwieńczyła konferencja pn. Mamy moc pomagania – rola pracy socjalnej we wsparciu rodzin doświadczających trudności skupiona wokół zagadnień związanych z poprawą szeroko pojętych relacji międzyludzkich.

   Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Władysław Kosiniak – Kamysz, Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego. 

 

 

 


 

      

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach z siedzibą w Tomaszowicach postanowił wesprzeć projekt powstały w porozumieniu z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej polegający na stworzeniu cyklu reportaży, które mają uświadomić i przestrzec przed potencjalnymi zagrożeniami, by dostarczyć wiedzę co robić w chwilach trudnych, by zapobiec wielu ludzkim problemom podczas poszukiwania pracy za granicą.

 

 

Oto list przesłany do nas przez opiekunkę projektu:

 

"Szanowni Państwo, Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przygotowujemy

cykl reportaży mających uświadomić i zaznajomić osoby które chciałyby podjąć pracę za granicą,

a nie znają języka, nie mają kwalifikacji, nie znają prawa z czyhającymi niebezpieczeństwami,

potencjalnymi trudnościami ale i z instytucjami gdzie mogą szukać pomocy, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Chcielibyśmy by reportaże ukazały się  w grudniu, kiedy najwięcej osób ogląda TV ale i tez wraca do kraju .

W tym celu szukamy osób, które opowiedziałyby nam swoje historie. Forma opowieści i publikacji twarzy w reportażu do omówienia.

Tym, którzy chcą pozostać anonimowi zapewniamy dyskrecję.

Jeżeli Pan/ Pani przeżyła ciężkie chwile czy  trudne momenty związane z podjętą czy podejmowaną pracą za granicą

bardzo proszę o kontakt. Może Pani/ Pan pomóc  wielu kolejnym osobom, by nie przeżywali tego samego,

może się przyczynić do ujawnienia nieprawidłowości  w działaniu podejrzanych firm sprawiając że sytuacja będzie normalniała.

Jeżeli miał/a Pan/i trudne sytuacje i poradziła sobie z nimi i chciał(a)by o tym opowiedzieć żeby pokazać że można.

Moj numer telefonu  531579492. Proszę o sms a oddzwonię.

Adres mailowy projektu:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Pozdrawiam serdecznie bardzo czekając na odzew - Anna Jeglińska ".

 

 

Będziemy wdzięczni za wsparcie, każda osoba, która wspiera projekt to dla niego krok naprzód.

Poprawiony: piątek, 27 grudnia 2019 13:50  

Przydatne linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
loader